Avon Cilt Bakım Kremleri Tozlu.com'da - Moda Trend background img

Avon Cilt Bakım Kremleri Tozlu.com’da

2 sene önce yazıldı.Yazar :

Avon Cilt Bakım Kremlerini tozlu.com dan uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz

Nutra Effects Balance İkili Krem Set

1- Avon Nutra Effects Balance Gündüz Kremi

Yağlı Görünen Ve Karma Ciltler İçin Uygun Olan Gündüz Bakım Kremi Avon Nutra Effects Balance Gündüz Kremi Spf15, Kendi Ağırlığının 12 Katı Kadar Suyu İçine Hapseden Chia Tohumları İçeren Ve Gözenekleri Tıkayan Yağı Etkili Bir Şekilde Emen Mineralli Matlaştırıcı Pudranın Dengeleyici Gücü Sayesinde, Yağlı Ve Parlak Görünen Cildi Matlaştırır, Cildin Nem Dengesini Korur, Cilde Güzel Ve Mat Bir Görünüm Kazandırır. Avon Nutra Effects Balance Gündüz Kremi Spf15 Hassas Ciltler İçin Uygundur. Alerji Testi Yapılmıştır. Paraben Ve Boya İçermez.Dengeleyici Seri Yağlı Ve Parlak Görünen Cildi Matlaştırır, Cidin Nem Dengesini Korur Ve Güzel Ve Mat Bir Görünüm Kazandırır. Üç Farklı Boyuttaki Minarelli Matlaştırıcı Tozlar, Gözenekleri Tıkayan Yağı Etkili Bir Şekilde Emer Ve Kendi Ağırlığının 12 Katı Kadar Suyu İçine Hapseden Chia Tohumları Dengeleyici Bir Nemlendirme Sağlar.

2- Avon Nutra Effects Balance Yağ İçermeyen Jel Krem

Yağlı Görünen Ve Karma Ciltler İçin Uygun Olan Gece Bakım Kremi Avon Nutra Effects Balance Yağ İçermeyen Jel Krem, Kendi Ağırlığının 12 Katı Kadar Suyu İçine Hapseden Chia Tohumları İçeren Ve Gözenekleri Tıkayan Yağı Etkili Bir Şekilde Emen Mineralli Matlaştırıcı Pudranın Dengeleyici Gücü Sayesinde, Yağlı Ve Parlak Görünen Cildi Matlaştırır, Cildin Nem Dengesini Korur, Cilde Güzel Ve Mat Bir Görünüm Kazandırır. Avon Nutra Effects Balance Yağ İçermeyen Jel Krem Hassas Ciltler İçin Uygundur. Alerji Testi Yapılmıştır. Paraben Ve Boya İçermez.Dengeleyici Seri Yağlı Ve Parlak Görünen Cildi Matlaştırır, Cidin Nem Dengesini Korur Ve Güzel Ve Mat Bir Görünüm Kazandırır. Üç Farklı Boyuttaki Minarelli Matlaştırıcı Tozlar, Gözenekleri Tıkayan Yağı Etkili Bir Şekilde Emer Ve Kendi Ağırlığının 12 Katı Kadar Suyu İçine Hapseden Chia Tohumları Dengeleyici Bir Nemlendirme Sağlar.
Tüm Cilt Tipleri İçin Uygundur.
Dermotolojik Olarak Test Edilmiştir.
Temiz Tene Uygulanır.

Avon Nutra Effects Hydration Nemlendirici Set

1- Avon Nutra Effects Hydration Jel Krem

Kendi Ağırlığının 12 Katı Kadar Suyu İçine Hapseden Chia Tohumları İçeren Avon Nutra Effects Hydration Jel Krem, Uygulandığı Anda Milyonlarca Cilt Hücresinin Nem İhtiyacını Karşılar. 48 Saate Kadar Nemlendirme Sağlayan, Sağlıklı Ve Pürüzsüz Görünen Bir Cilt İçin Gerekli Olan Omega 3 Yağı, Vitaminler Ve Antioksidanları İçeren, Gece Bakım Kremi Avon Nutra Effects Hydration Jel Krem, Hassas Ciltler İçin Uygundur. Alerji Testi Yapılmıştır Ve Paraben Ve Boya İçermez.Nemlendirici Seride Bulunan Chia Tohumları Kendi Ağırlığının 12 Katı Kadar Suyu İçine Hapseder. Böylece Uygulandığı Anda Milyonlarca Cilt Hücresinin Nem İhtiyacını Karşılar. 48 Saate Kadar Nemlendirme Sağlar, Sağlıklı Ve Pürüzsüz Görünen Bir Cilt İçin Gerekli Olan Omega3 Yağı, Vitaminler Ve Antioksidanlar İçerir.

2- Avon Nutra Effects Hydration Gündüz Kremi

Kendi Ağırlığının 12 Katı Kadar Suyu İçine Hapseden Chia Tohumları İçeren Avon Nutra Effects Hydration Gündüz Kremi Spf15, Uygulandığı Anda Milyonlarca Cilt Hücresinin Nem İhtiyacını Karşılar. 48 Saate Kadar Nemlendirme Sağlayan, Sağlıklı Ve Pürüzsüz Görünen Bir Cilt İçin Gerekli Olan Omega 3 Yağı, Vitaminler Ve Antioksidanları İçeren Avon Nutra Effects Hydration Gündüz Kremi Spf15 Hassas Ciltler İçin Uygundur. Alerji Testi Yapılmıştır Ve Paraben Ve Boya İçermez.
Tüm Cilt Tipleri İçin Uygundur.
Dermotolojik Olarak Test Edilmiştir.
Temiz Tene Uygulanır.

Konu :

Leave a Comment