Deri Ceket Modelleri - Moda Trend background img

Deri Ceket Modelleri

2 ay önce yazıldı.Yazar :

Deri ceketler asi ve cool havalarını asla kaybetmeyecek. Kombinlerimize o cool havayı katmak için yapmamız gereken tek şey sırtımıza bir deri ceket geçirmek. Aramızda buna karşı çıkacak kimse yoktur herhalde değil mi? Asi tarzın vazgeçilmezi deri ceketler yine çok moda!

Metalik Deri Ceketler
1970’lerde David Bowie ile en parlak yıllarını yaşayan metalik deri ceketler geri döndü! Cesur parçaları kullanmayı sevenlerin gardırobunda mutlaka bir metalik deri ceket bulunması gerek! Metallik deri ceketler tek başlarına her kombine can katabilecek bir güce sahip. Onların bu gücünden faydalan ve kombinlerine enerji kat!Ttercih edeceğin gold metalik deri ceket girdiğin her yerde ışıldamanı sağlayacak!

Nakışlı Deriler
Deri ceket başlı başına eskimeyen bir trend. Bu trendi senenin en büyük trendlerinden birisi ile harmanlamaya ne dersin? İşlemeler aksesuardan jeanlere her parçada karşımıza çıkıyor. İşlemeler deri ceketlere de bambaşka bir soluk getiriyor. Çiçek nakışı detayları ile zenginleştirilmiş deri ceketile V yaka kısa elbiseyi kombinle, gittiğin her yerde stilinle göz doldur!

 

Detay :
Yeni

Leave a Comment