Farmasi’den 2018 rengi ultra violet - Moda Trend background img

Farmasi’den 2018 rengi ultra violet

8 ay önce yazıldı.Yazar :

2018’in rengi seçilen ultra violet, gece ve gündüz makyajının en çok tercih edilen renkleri arasında yerini almaya başladı. Farmasi, yılın rengine özel hazırladığı mor ruj, oje ve dudak kalemiyle makyajda farkını ve cesaretini ortaya koymak isteyenlere sesleniyor.

Metallic Berry Mat Ruj ile dudaklarda mor çekicilik

Yüksek pigmentleri sayesinde uzun süre kalıcı matlık sağlayan Farmasi Metallic Berry Mat Ruj, kremsi yapısı ile çekici dudaklara imzasını bırakıyor. E vitamini içeriği ile aynı zamanda dudakları nemlendiren Farmasi Metallic Berry Mat Ruj, 2018’de dudaklarınızdaki kusursuz görünümle farkınızı ortaya koyacak!

221 Mor Dudak Kalemi ile Ultra violet bir derinlik

Özellikle koyu renk rujlarda vazgeçilmez olan dudak kalemlerinin yapısı rujun kalıcılığını ve duruşunu etkiliyor. Farmasi 221 Mor Dudak Kalemi, yumuşak dokusu ve yoğun rengiyle dudaklara derinlik katıyor. Dermatolojik olarak onaylanmış 221 Mor Dudak Kalemi, dudakları kusursuzca şekillendiriyor.

7 gün kalıcı Violet Oje

Yılın rengi tırnaklarda da ışıldıyor. Farmasi Oje’nin Violet tonu, yüksek pigmenti ve parlak bitişinin yanı sıra 7 güne kadar kalıcı özelliği ile kadınların vazgeçilmezi oluyor.

Detay :
Yeni

Leave a Comment