Gigi Hadid'in Işıltılı Makyajı - Moda Trend background img

Gigi Hadid’in Işıltılı Makyajı

9 ay önce yazıldı.Yazar :


Davette  ne giyeceğim, makyajımı, saçımı nasıl yapacağım telaşında oluyormusunuz? O zaman Gigi Hadid’in bu göz kamaştıran güzelliğinden ilham alın! Kırmızı rujuyla davetlere kusursuzca eşlik edecek bu ışıltılı görünüm için uygun fiyatlı ürünlerle size özel hazırladığımız bu 7 adımlık kılavuzu takip edin

Kalıcı Güzellik İçin Makyaj Bazı

Özellikle gece makyajlarında fondöteninin kusursuz bir şekilde cildine oturmasını ve güzelliğininn gece boyunca kalıcı olmasını istiyorsan makyaj bazı çok önemli. Nyx’in filtreli bir görünüm veren bu makyaj bazı favorilerimizden.
Kalıcı Güzellik İçin Makyaj Bazı
Nyx Angel Veil Makyaj Bazı

Porselen Kamuflaj

Gigi’nin cildi porselen bir bitişle parlıyor. Güzel modelin bu kadife görünümü için Wet n Wild’ın hem kapatıcılığı hem de kalıcılığıyla göz dolduran Photo Focus fondötenini kullanabilirsin. Göz altlarını da es geçmeyelim! Catrice’in Camouflage likit kapatıcısı suya dayanıklı ve yoğun pigmentli. Kendisi meşhur Tarte Shape Tape’in muadili olarak gösteriliyor.

Catrice Camouflage Kapatıcı, Wet n Wild Photo Focus Fondöten

Favori Üçlü

Gigi, cildine yoğun bir kontür uygulamaktansa bronz ürünlerce cildini ısıtmış ve şekillendirmiş. Kiko’nun ikili paleti hem pratik hem de cilde kusursuzca harmanlanıyor. Sen de normalde kontür uyguladığın bölgeleri bu bronzer’la yumuşak bir geçiş sağlayarak şekillendir ve allıkla yanaklarını renklendir. Strobing kraliçesinin göz kamaştıran highlighter’ı ise makyajın kilit noktalarından. Wet n Wild’ın oldukça ses getiren bu ürününü kullandığında arkadaşlarının bir güneş gözlüğüne ihtiyacı olacak.
Favori Üçlü
Kiko Smart Palette Blush and Bronzer, Wet n Wİld Megaglo Highlighter Golden Flower Crown

Sıcak Buğu

Güzel modelin göz makyajında bir şey dikkatini çekti mi? Sadece tek renk far kullanılmış! Gigi’nin sıcak renkli göz makyajı için biz de Nyx’in Heat isimli bu farını seçtik. Bir karıştırma fırçasıyla önce crease bölgene hafifçe farı yay ve geçişlerin keskinliğini azalt. Ardından yine aynı fırça ile göz kapağına rengi tampon hareketlerle yoğunlaştır. Kirpik diplerin siyah bir kalemle çerçeveleyerek gözlerini daha da belirginleştir. Bu aşamada Gosh’un suya dayanıklı kalemini kullanabilirsin.

Nyx Heat Tekli Far, Gosh Waterproof Göz Kalemi

Gözlere Son Dokunuş

Yoğun kirpikler gece makyajının olmazsa olmazı. Gigi’nin simsiyah kirpikleri de makyajını mükemmel bir şekilde tamamlamış. Essence’in bu maskarasıyla kirpiklerini dolgunlaştırarak çekici bakışlara sahip ol. Son olarak göz makyajını tamamlamak için kaşlarını sadece şekillendirmekle yetinen Gigi gibi sen de H&M in kaş şeklini sabitleyen bu şeffaf kaş jelini kullanabilirsin.
Gözlere Son Dokunuş
Essence I Love Extreme Maskara, H&M Clear Brow Gel

Ateş Rengi Dudaklar

Güzellik ikonumuzun kırmızı dudakları makyajın seksapel dozunu yükseltiyor. Gigi’nin Maybelline ile çıkardığı makyaj koleksiyonundan Austyn rengiyle bu çekici görünümü elde edebilirsin. Daha keskin ama doğal bir bitiş için Gigi Hadid’in tekniğini uygulayabilirsin. Güzel model dudak kalemini rujunu sürdükten sonra uygulayarak hem bu adımı kolaylaştırıyor hem de çerçeveli dudak görünümden kurtuluyor.

Maybelline x Gigi Hadid Austyn Lip Liner&Lip Pencil

Flormar- Makeup Fix Spray

Parti Boyunca Kusursuz

Parti Boyunca Kusursuz

Parti uzadığında makyajının da sana kusursuzca eşlik etmesi için en önemli silahın makyaj sabitleme spreyleri. Kalıcı güzelliğin -makyaj bazlarından sonra-diğer bir sırrı olan bu aşama için Flormar’ın cildi rahatlatan ve pudralı görümü ortadan kaldıran bu makyaj sabitleyicisiyle güzelliğini parti boyunca koruyabilirsin.

Detay :
Makyaj · Ünlüler

Leave a Comment