Kadife Giyim - Moda Trend background img

Kadife Giyim

8 ay önce yazıldı.Yazar :

Kadifeler 2018’de çokça karşımıza çıkan dokulardır. Kadifenin sıcacık dokusunu bu sezon da hep üstünüzde hissedin! Bu yeni trend modaseverler için ilgi odağı oldu. Sıcacık dokusuyla içinizi ısıtacak kadife trendini siz modaseverler için araştırdık…

Kadife Gömlekler

Gömleklerde de gördüğümüz kadifeler gerçek anlamda bir fark yaratıyor. Bu trend sizi farklılaştırmakla kalmayıp spor şık bir görünüme de büründürüyor.
Kadife Giyim

Kadife Mont

Kadife montlar ceketlerden fazklı olarak bu dönemlerde daha şık modellerle karşımızda. Senenin trendlerinden olan kadife montlarla kendi stilinizi yaratın.
Kadife Giyim

Kadife Elbiseler

Bu senenin gözde trendlerinden olan kadifeler, elbiseler için ayrı bir şıklık oluşturuyor. Kadife dokulu elbiseleri günlük yaşantınızda tercih edebileceğiniz gibi gece kıyafeti olarakta kullanabilirsiniz.
Kadife Giyim

Kadife Ceket

Kış aylarına girdikçe havalar soğumaya başlar. Gündüz sıcakları ve rüzgardan korunurken de şık olmak önemli. Kadife ceketlerle tarzınızı konuşturun.
Kadife Giyim

Kadife Bluzlar

Bluzlar, her zaman olduğu gibi kadifeyle de görkemini koruyor. Kadife bluzlar sizin stil belirleyicilerinizden biri olabilir.
Kadife Giyim

Kadife Etekler

Kış aylarında etek tercih edenler için kadifeler önemli bir belirleyicidir. Kadife etekleri her yerde kullanabileceğiniz gibi kombinlemesi de bir o kadar kolaydır.
Kadife Giyim

Kadife Pantolon

Pantolon şıklığını kadifelerle bütünleştirin. Kadife pantolonlar günün her saatine ve neredeyse her mekan için uygun bir parça olacaktır.

Detay :
Trendler

Leave a Comment