Karıştır & Birleştir - Moda Trend background img

Karıştır & Birleştir

2 ay önce yazıldı.Yazar :

Son yıllarda moda dergilerinde sık sık karşımıza çıkan ve kıyafet seçimini kolaylaştırıp daha eğlenceli hale getiren bu trendin özünde ise birbirinden farklı parçaları uyumlu bir şekilde bir araya getirmek var.

Genel olarak her ne kadar birbiriyle uyumlu parçaları çocuğumuz için almaya çalışsak da bazen kıyafetlerini birleştirip kombinlemek zor olabiliyor. Bu noktada sizlere bir iki önerim olacak;

1.Gardırop Uyumu

Birincisi çocuğunuzun gardırobundaki kıyafetlerin birbiriyle olan renk uyumu. Genel olarak çocuğunuzun üst bedeni yüzüne daha yakın olduğu için örneğin, gömlek, tişört, kazak gibi üst grup kıyafetleri alırken beğendiğiniz rengin açık tonlarını seçmelisiniz. Alt renkleri ise yüzden daha uzakta olduğu için üste göre daha koyu tutabilirsiniz. 

2.Doğru Renk Seçimi

Büyük ihtimalle alışveriş sırasında bugüne kadar sizi ilk cezbeden unsur kıyafetlerin rengi olmuştur. Renk skalası her sezon trendlere göre değişirken çocuğunuzun ten rengi hep aynıdır. Ten rengine uygun, birbiriyle kolay kombin olan kıyafetler her zaman işinizi kolaylaştırır. Unutmayın Coco Chanel’in de dediği gibi “Dünyanın en güzel rengi, sizde en iyi görünen renktir.” Açık ten ve saç rengi olan çocuklara haki, lacivert, bordo, mor gibi renkler daha çok yakışırken, koyu ten ve saç rengindeki çocuklarda ise daha açık ve nötr tonlar, mavi, kırmızı, turuncu, sarı, yeşil gibi renkler iyi gözükür.

Bu iki pratik öneri ile çocuğunuzun gardırobunda bir araya gelebilen, kombini kolay öneriler hazırlayabilirsiniz. Çocuğunuz için alacağınız kıyafetlerin rahat, esnek kumaşlı, kış aylarında onu sıcak tutan tuşeleri içeren ve her renk pantolon ile giydirebileceğiniz kombini kolay ekose renklerinde ve desenlerde olması da işinizi kolaylaştıracaktır. En güzel renkler için LC Waikiki’nin erkek bebek kombinleri koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Son olarak küçük bir tüyo, birbiriyle kolay kombin olan kıyafetler ile örneğin 8 parçalık bir gömlek ve pantolon ile 15 farklı kombinasyon yaratabilirsiniz. Çocuğunuzu yansıtan bu kombini hazırlamak doğru renk ve tarz ürünü aldığınızda ise oldukça eğlenceli hale gelecektir.

Detay :
Erkek Bebek

Leave a Comment