Karlie Kloss ve Sokak Modası - Moda Trend background img

Karlie Kloss ve Sokak Modası

9 ay önce yazıldı.Yazar :


Taylor Swift ve Karlie Kloss günlük kıyafetleriyle
Moda sahnesinin genel geçer kalıpları, Amerikalı süpermodel Karlie Kloss’u pek bağlamıyor. Kalabalık bir ailenin 1992 doğumlu kızı Karlie, tipik model tanımından çok uzakta. Havalı ve mesafeli görünmek gibi bir çabası da yok aslına bakarsanız.

Karlie, Elite Model Management ile ilk anlaşmasını imzaladığında 15 yaşındaydı. Aynı sezon New York’ta 31, Milano’da 20 ve Paris’te 13 büyük şovda yer alarak kariyerine gerçekten de etkileyici bir başlangıç yaptı. 2015 yılının başlarında ise, şöhretini büyük olçüde borçlu olduğu Victoria’s Secret melekliğinden ayrılacağını açıkladı: Karlie, bu sonbaharda New York University’de okula başlıyor ve eğitimine odaklanmak istiyor.

Akademik hayat ve kendini mütemadiyen geliştirmek onun için çok önemli, tıpkı yeni kariyer maceraları gibi. Süt ürünleri ve gluten kullanılmadan üretilen Karlie’s Kookies kurabiyeleri, Amerikalı süpermodelin girişimcilik becerileri kadar, hayırsever tarafını da gözler önüne seriyor. Karlie’s Kookies’ten elde edilen gelirle, ihtiyacı olan çocuklara yemek yardımı yapılıyor.
Çoğu zaman ünlülerle birlikte anılan uzun süreli anlaşmazlıklar veta yüzeysel ilişkiler, Karlie Kloss’a pek rast gelmiyor gibi! Karlie, sıkı dostluklarıyla da sıkça gündemde. En yakın arkadaşı Taylor Swift ile Vogue’un Amerika edisyonuna kapak olan genç süpermodel, arkadaşlarını hayatının önceliklerinden biri haline getirmekten çekinmiyor.Detay :
Ünlüler

Leave a Comment