Kışın LCW'de beyaz pantolon - Moda Trend background img

Kışın LCW’de beyaz pantolon

3 ay önce yazıldı.Yazar :

Eğer son zamanlarda defilelere ve sokak modasına en az bir kez denk geldiyseniz bu kuralın artık bir geçerliliğinin kalmadığını fark etmişsinizdir. Tabu olmak bir yana, bu kışın trend renklerinin en başında geliyor beyaz. Yine de kışın beyazı ilk kez deneyimleyecekler için en masum vesile beyaz bir pantolon olacaktır. Her renk için adeta temiz ve kucaklayıcı bir tuval olan beyazın pantolonda da risksiz ve kullanışlı olacağı bir gerçek. Gelelim arama sonuçlarından kurallarını aradğınız şu trend sorunun cevabına:

Kışın beyaz pantolon nasıl giyilir?

Beyaz bir pantolonu kışın giymenin en önemli kuralı, pantolonunuzu doğru kumaştan seçmek. İncecik ketenler, şile bezleri kışın zorlu hava şartlarında sizi yarı yolda bırakabilir. Yine en güveniliri denim, kalın keten, kadife, örme pantolonlar. Pantolonunuzu seçerken yazlık siluetlerden de kaçınmakta fayda var ama en önemlisi nasıl ve hangi parçalarla kullanacağınız.

Ton-sur-ton

Cesur ve öne çıkmayı seven bir stiliniz varsa tepeden tırnağa beyazlara bürünebilirsiniz. Beyaz kazak, ayakkabılar ve beyaz bir palto ile -bu noktada tüm beyazların aynı ton olması gerekmiyor, ton-sur-ton bir uyum yakalamak da uygun- minimal ve bir o kadar da iddialı bir kombin oluşturulabilir.

 

Klasik İkili

Diyelim ki baştan aşağı beyaz size uymuyor, o halde klasik ama hatasız bir ikili olan siyah-beyazla devam edebilirsiniz. Siyah-beyazikilisinde kritik nokta sıkıcı olmamak. Bu riski ortadan kaldırmanın yolu ise maskülen aksesuarlardan ve karakteristik detaylardan geçiyor.

Toprak

Üzerindeki soğuk ve mesafeli tavrı kırmak istediğinizde ise natürel renkler size yardımcı olabilir. Kışın olmazsa olmazı olan natürel tonlar; sıcak kahve tonları, tarçın ve devetüyü sizi kışın sıcacık hissettirecek renkler.

Detay :
Alt Giyim

Leave a Comment