Makyaj Öncesi Cilt Bakım Maskesi - Moda Trend background img

Makyaj Öncesi Cilt Bakım Maskesi

9 ay önce yazıldı.Yazar :

kendall-jenner-make-up-skin-care-mask
İyi bir makyaj iyi bir ciltle başlıyor. Yorgun, nemsiz ve mat ciltlere uygulanan makyaj ürünleri, ne kadar kaliteli olurlarsa olsun ciltle bütünleşmior ve geriye içinize sinmeyen, size ait olmayan bir görünüm bırakıyor. Günlük makyajlarda sadece nemlendiriciyle başlayan bir makyaj rutini yeterli olsa da gece görünümlerinizi yükseltmek, makyajınızın daha iyi uygulanmasını sağlamak ve cildinizi şımartmak için ekstra bir adım olarak cilt bakım maskelerinden faydalanabilirsiniz. Cildinizi anında dolgunlaştıran özel ürünlerden, ona pürüzsüz dokusunu geri kazandıran formüllere en iyi 5 bakım maskesini sizin için seçtik.

Charlotte Tilbury Goddess Skin Clay Mask

Charlotte Tilbury Goddess Skin Clay Mask
Ünlü makyaj artistinin kendisine ait lüks güzellik markası cilt bakım ürünleriyle de dikkat çekiyor. Charlotte Tibury’nin bu bakım maskesi içeriğindeki kille anında gözenekleri temizliyor, ciltteki ekstra yağı emiyor ve cilt dokusunu yenileyerek geriye yumuşak ve aydınlık bir görünüm bırakıyor.

Glamglow Gravity Mud Firming Treatment Mask


Yeni nesil maskeleriyle ünlenen Glamglow’un bu ürününden daha önce de birçok kez bahsetmiştik. Gümüş rengiyle dikkat çeken bu maske patentli içeriğiyle anında sıkılaştırıcı bir etki veriyor ve cildi toparlıyor. Makyaj öncesi daha dolgun görünümlü bir cilt için bu maske birebir.

La Mer The Intensive Revitalizing

La Mer The Intensive Revitalizing
Kült cilt bakım ürünlerine sahip olan La Mer’in bu maskesi de, markanın meşhur mucizevi iksirini içeriyor. Serbest radikallere karşı cildi koruyan bu ürün, yaşlanma belirtilerine karşı savaşırken aynı zamanda da stres ve yorgunlukla bozulan cilt görünümünü 8 dakika içinde düzeltiyor ve anında aydınlık, enerjik ve yenilenmiş bir etki veriyor.

Origins Ginzing Peel-Off Mask


Mat ve yorgun ciltler fondötenle bütünleşmekte zorlanabilir. Origins’in bu soyulabilir maskesi, formülündeki kahve, ginseng ve meyeve asitleriyle cildi tazeleyerek enerji veriyor, parlatıyor ve yumuşatıyor. Uzun süreli kullanımda gözenek görünümünü azalttığını da belirtelim.

Sisley Black Rose Cream Mask

Sisley Black Rose Cream Mask
Makyaj ürünlerinin yanında cilt bakım ailesiyle de adından söz ettiren Sisley’in bu maskesi gerçek bir güzellik kokteyli. Anında gençlik vadeden bu maske 15 dakika içinde cilde kaybettiği nemi geri kazandırıyor, aydınlatıyor ve yaşlanma belirtilerini azaltarak cilde yumuşak ve pürüzsüz bir doku veriyor.

Detay :
Makyaj · t

Leave a Comment