Omuz Dekoltesi - Moda Trend background img

Omuz Dekoltesi

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Yaz aylarında her zaman elimiz önce bizi serin tutacak aynı zamanda da şık gösterecek kıyafetlere gidiyor. Giydiğimiz kıyafetler daha ince oluyor ve kışa göre dekolte kullanımı daha da artıyor. Yaz sezonunda dolabımızda bol bol bulunan sırt dekolteli kıyafetler yavaşça yerini omuz dekoltesine bırakıyor. Bu sezon omuzlar açıkta!
Omuz Dekoltesi
Uzun, kısa, orta boy elbiseler, t-shirtler omuz dekolteleri ile bu sezona damga vuruyor. Estirdiği bohem hava ile dolaplarda yerini çoktan aldı. Yazın gelmesiyle birlikte bronzlaşan cilt ile birlikte mükemmel uyum sağlayacak olan bu modeller, uzun ya da kısa kollu olarak geniş model ve renk yelpazesinde üretildi. Sadece elbiseler değil gelinliklerde de omuz dekoltesi bu sezon çok moda. Özellikle dantel detaylı gelinliklerde omuz dekoltelerine sıklıkla rastlayabilirsiniz.Omuz Dekoltesi
70lerin en çok kullanılan bluz modellerinin başında gelen bu tarz kesim bluzlar tek başına yeteri kadar ön planda olduğu için kullanacağınız diğer parçalar olabildiğince sade olmalıdır. Güzel kesim jean pantolonlar, desensiz kumaşlarla üretilen kalem etekler ya da kot şortlar ile tamamlayabilirsiniz. Daha çok desenli kumaşlar ile yapılan bu tarz bluzlarda kol kesimleri farklı tarzlarda yapılmış. Kabarık, transparan, kısa, uzun ve daha bir çok tasarımla ürünler zenginleştirilmiş.
Omuz Dekoltesi
Katılacağınız şık bir davet ya da kokteylde omuz dekolteli elbiseleri kullanabilirsiniz. Bu elbiseleri tarzınıza ve gireceğiniz ortama göre düz sandaletler ya da topuklu ayakkabılarla bütünleyebilirsiniz. Saçlarınıza yapacağınız sımsıkı tepeden bir topuz ve aksesuar olarak kullanacağınız küpeler ile gecenin en şık kadınlarından biri olmaya adaysınız!

Konu :
Detay :
Moda

Leave a Comment