Pembe Renkli Kıyafetler - Moda Trend background img

Pembe Renkli Kıyafetler

1 gün önce yazıldı.Yazar :

Pembe Renkli Kıyafetler ile ilgili görsel sonucu

Pembe renginden bahsetmek gerekir ise bu yıl yapılan birçok moda defilesinde dünyaca ünlü modacılar bu renge defilelerinde yer vermiş durumda. Lakin bu kış giyeceğimiz olan pembeler kışa uygun. Yani çok yumuşak tonlarda pembeler karşımıza çıkmıyor. Daha keskin, daha sert olan pembeler giyeceğiz bu kış ki bu da çocuk gibi görünmemizi önleyecek. Yani bu rengin içinde de dişi, feminen görünmek mümkün olacak.

Ä°lgili resim

Pembe ve Mor Giyinmenin İncelikleri
Üstte yer alan örnek üzerinden gitmek gerekir ise burada elbise de ayakkabı da pembe ama tam olarak aynı tonda değiller. Ayakkabı bir ton daha koyu. Metalik halka kombinler ile tamamlanan kombin gözü yormuyor ve kişinin tepeden tırnağa pembe olmamasını sağlıyor.

Ä°lgili resim

Yani detaylar bu rengin kullanımında oldukça önemli. Açıklı, koyulu tonlar, doğru bir makyaj ve daha feminen görünmenizi sağlayacak olan takılar ile böylesi bir kombin yapılması işin doğru olanı.

Kumaş seçimi olarak bakıldığında gündelik kullanımda güderi, kadife gibi malzemelerden oluşan rengin dokusuna uygun olan seçimler yapılabilir.

Ä°lgili resim

Bu rengin kullanılabileceği renkler arasında iddialı olmak isteyenler için mor bir seçim olabilir. Bunun yanında siyah, lacivert gibi koyu renkler ile de oldukça uyumlu olacaktır.

Detay :
Trendler

Leave a Comment