Saç Rengi 2016 Modası - Moda Trend background img

Saç Rengi 2016 Modası

2 sene önce yazıldı.Yazar :

Saç renginizde değişiklik yapmayı düşünüyor ve saçlarınızı hangi renge boyatacağınıza karar veremiyorsanız bu haberimiz tam size göre. 2016 senesinin en stil saç renklerini öğrenip, saç renginizi adım adım bu renklere dönüştürebilirsiniz. 2016’nın en stil saç renkleri arasında klasiklerden çikolata kahveye, alışılmayan bir renk olan çilek sarısı da var. Saçlarınıza en stil renkleri katmak için hemen harekete geçin.

Çilek Sarısı Saç Rengi

2016-trend-sac-renkleri-1
2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunun defilelerinde en fazla kullanılan renklerden çilek sarısı, kesinlikle 2016’nin en stil renklerinden olacak. Amy Adams, Jessica Chastain ve Bella Thorne’un kullandığı renk bilhassa beyaz tenlilerin denemesi gereken renklerden.

Çikolata Kahve Saç Rengi

2016-trend-sac-renkleri-2
Senelerdir vazgeçemediğimiz çikolata kahve, 2016 senesinin da en trend saç renklerinden olacak. Cansu Dere’nin de tercihi çikolata kahve, 2015-2016 Sonbahar-Kış defilelerinde sıkça kullandı. Saç renginde değişim isteyen fakat kökten bir değişimden çekinenler için çikolata kahve harika bir seçim olabilir.

Sarı Tonlar

2016-trend-sac-renkleri-3
Kirli sarılar, platinler ve sıcak tonlu sarılar 2016 senesinde de oldukça popüler olacak. Gigi Hadid, Suki Waterhouse, Jennifer Lawrence sarının büyüsünden hiçbir zaman vazgeçmeyen ünlülerden. 2016’da da kadınlar ünlülerin sarı saçlarından esin almaya devam edecek. 2016 sarının tonlarını denemek isteyenler için büyük bir fırsat.

Koyu Renk Gölgeler

2016-trend-sac-renkleri-4
Koyu renk saçların arasına atılmış, saç renginden birkaç ton açık gölgeler 2016’nın en trend saç renkleri arasında yer alıyor. Çok fazla değişikliğe açık olmayan ama saçlarına biraz hava katmak isteyenler için bu gölgeler muhteşem bir alternatif. Saçlarınıza yaptıracağız açık gölgelerle ışıltılı ve modern gözüken saçlara sahip olabilirsiniz. Aynı Lily Aldridge’in saçları gibi…

Tarçın Tonları

2016-trend-sac-renkleri-5
Tarçının tonlarına 2015-2016 Sonbahar-Kış defilelerinde sıkça rastladık. Tarçın tonları denilince akla ilk olarak Emma Stone ve Julianne Moore geliyor elbette. Siz de bu ünlüler gibi çekici görünmek istiyorsanız, tarçın tonlarını denemek aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Bronz ve Altın Renkleri

2016-trend-sac-renkleri-6
Jennifer Aniston, Sophia Vergara benzeri popüler isimlerin kullandığı bronz ve altın gölgeler, 2016 senesinde size daha aydınlık bir görünüm kazandırabilir. Saçlarınızda bu gölgeleri denemek istiyorsanız adım adım saç renginizi değiştirmenizi öneririz. Böylelikle hem saçlarınızın yıpranmasını önlersiniz hem de kötü bir sonuçla karşılaşma olasılığını düşürebilirsiniz.

Kızıl Kahve Saç Rengi

2016-trend-sac-renkleri-7
Kahvenin biraz daha dikkat çekici bir tonunu istiyorsanız, 2016’da kızıl kahvelere yönelebilirsiniz. Lana Del Rey’in de tercihi kızıl kahveler özellikle uzun saçlarda çok güzel görünüyor.

Detay :
Saç

Leave a Comment