Stil hileleri ile mükemmel bacaklar - Moda Trend background img

Stil hileleri ile mükemmel bacaklar

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Bacaklarınızı uzun göstermek, birkaç hile ile ister inanın ister inanmayın kesinlikle mümkün! Size diyet veya spor önermeden stilinize yapacağınız dokunuşlarla nasıl bunu başarabileceğinizi anlatacağız.

JEAN TERCİHİNİZ FLARE KESİM OLSUN

Her gardırobun vazgeçilmezi Jean pantolon, dizden aşağı hafif genişleyen modeliyle kendini daha da vazgeçilmez kılıyor. Çünkü bu şahane kesim, vücudunuzda illüzyon yaratarak bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterme yetisine sahip. Yüksek bel tercih edip, yüksek topuklular ile tamamladığınızda ise hem uzun hem de ince görüneceğinizi garantileyebiliriz.

Stil hileleri ile mükemmel bacaklar-1

YÜKSEK BEL MİNİ ETEK VE PANTOLONLAR GİYİN

Yüksek bel de vücut görünümünüzde optik illüzyon yaratır; bacaklarınız olduğundan uzun görünür.

“Bacaklarım çok ince değil” düşüncesine sahipseniz hemen bunu değiştirecek kolay bir öneride bulunalım: yüksek bel mini eteğinizi giydiğinizde bacaklarınıza ışıltı, bronzluk verecek krem ve yağlar kullanın.

Stil hileleri ile mükemmel bacaklar-2

DİKİNE ÇİZGİLİ PANTOLONLAR GİYİN

Desenlerin ve renklerin gücünü küçümsemeyin. Enine çizgili ve kareliler sizi daha geniş gösterirken; dikine çizgili desenler hem ince hem de uzun göstermesiyle bacaklarınızı olabildiğince güzel gösterir.

Stil hileleri ile mükemmel bacaklar-3

TEN RENGİNİZE YAKIN STİLETTO VEYA BABET İLE KOMBİNİNİZİ TAMAMLAYIN

Yüksek topuklu giyilince zaten uzun olunur demeyin; iş sadece yüksek topukla bitmiyor. Burun kısmı yuvarlak olan yüksek topuklu ayakkabı bacaklarınızı kalın gösterebilir. Tabi bacakları doğuştan mükemmel incelikte olan şanslı kadınlar için bu sözümüz meclisten dışarı! J Sivri burunlu, ten rengi ayakkabı her daim biraz daha uzun ve ince görünmenizi sağlar. Bacaklarınız eğer kısaysa ama illa babet giyeceğim diyorsanız, sivri burun, ten renginize yakın renkte bir babet tercih etmenizi öneririz.

Konu :
·
Detay :
Moda

Leave a Comment