Tozlu Giyim 2017 Günlük Ayakkabı Modelleri - Moda Trend background img

Tozlu Giyim 2017 Günlük Ayakkabı Modelleri

2 sene önce yazıldı.Yazar :

Kıyafet seçimi kadar önemli olan bir diğer şey ayakkabı seçimidir. 2017 yaz sezonunun trend kıyafetlerine eşlik edecek olan ayakkabılar oldukça iddialı. Modanın gerisinde kalamam diyen bayanlar için sezonun en yeni modellerini tozlu giyim olarak sizler için derledik.

İşte 2017 yaz sezonunun en güzel ve yeni ayakkabı modelleri..

 

Bu sezon ayakkabılar hem renkleniyor hem de kıyafetlerin önüne geçiyor. Orjinal ve özgün kombinler oluşturmak isteyen bayanlar bu metalik ayakkabıları çok sevecek. Sade kıyafetlerinizin altında son derece dikkat çekici bir parça olacaktır. Birçok kombininizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu metalik ayakkabılar şıklığınıza şıklık katacak. Özellikle siyah ve gri metalik ayakkabıları çok sık görüyoruz fakat bunun yanı sıra bordo ve mavi başta olmak üzere birçok rengi var.

 

Espadril ayakkabı modelleri hem düz hem de topuklu seçenekleri ile bu sezon kadınların gözdesi. Hasır tabanıyla ve bez oluşuyla şık duruşunun yanı sıra oldukça da rahat. Üstündeki deri detaylarla bu ayakkabı rahatlığından ödün vermek istemeden şıklığı seven tüm bayanların vazgeçilmezi olacak.

 

2017 yaz kasın ayakkabı modellerinde hiç en öne çıkan modellerden biri parlak ayakkabılar. Sim, pul, ve taş detaylarıyla parlaklığı yakalayan bu ayakkabılar, hem gece hem de gündüz rahatlıkla kullanılabilir. Bu çok yönlü ayakkabı modelini uygun kıyafetlerinizle tamamlayarak ister gece arkadaşlarınızla eğlenmeye gidin, isterseniz de günlük olarak kullanın.

 

Detay :
Ayakkabı

Leave a Comment