Tozlu Giyim Abiye Elbise Modelleri 2016 - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Abiye Elbise Modelleri 2016

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Bayanların özel günlerinde, mezuniyet balolarında, gece eğlencelerinde, özel akşam yemeklerinde veya düğünlerde giymesi için dolaplarında mutlaka birkaç çeşit abiye elbise bulunmalıdır.
Abiye elbiseleri seçerken de yılın modasını en beğenilen renklerini ve en çok tercih edilen modellerini göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmanız en doğrusu olacaktır.
Tozlu Giyim Siz Bayanlara Abiye Elbise Modelleri 2016‘yı beğeninize sunuyor.

tozlu-giyim-abiye-elbise-modelleri-2016 (1)

Üst kısmı balık modeli olan bu elbise modeli sim işlemeleri ve omuz kısmındaki tüllerle göz alıcı görünmenizi sağlayacaktır. Bu sezon bayanların beğenisini kazanan bu elbise modelini giyerken vücut yapınızı göz önünde bulundurmayı da ihmal etmeyin. Önü kısa arkası uzun olan bu modeller ayakkabı seçimizi de en iyi şekilde gösterir. Bunun için fazla parlak ve taşlı ayakkabılardan uzak durmalısınız.

tozlu-giyim-abiye-elbise-modelleri-2016 (8)

Krem tonundaki aynı model bu elbise sade bir şıklık sunuyor.

tozlu-giyim-abiye-elbise-modelleri-2016 (2)

Kolları tüllü boleroyla bir bütünlük içindeki bu uçuş uçuş krem elbise serin akşamlarda ekstra ceket düşünmek istemeyenler için iyi bir seçenek olacaktır. Bel bölgesinden bollaşmaya başlayan bu elbise hem sizin belinizi daha ince gösterecektir hem de fazla birkaç kilonuzu saklamak ve vücudunuzu kusursuz göstermek için size yardımcı olacaktır.

tozlu-giyim-abiye-elbise-modelleri-2016 (7)

Alt kısmı tülle devam eden bu dar kısa elbise, bel kısmındaki kemeriyle belinizin daha ince görünmesini sağlayacaktır. Üst kısımdaki tül üstüne pullu yaprak işlemelerle gece ışıklar altında gözleri üzerinize çekecektir. Ayrıca 2016 sezonunun moda renklerinden olan bu elbisenin dolabınızda yerini alma zamanı geldi.

tozlu-giyim-abiye-elbise-modelleri-2016 (3)

Somon ve pudra 2016 sezonunda da en beğenilen renkler arasında yer alıyor. Balık model bu elbise işleme ve tüllerle canlı ve dinamik bir görüntü sağlıyor. Özellikle gençlerin en çok tercih ettiği bu modeli mezuniyet balonuzda da severek giyebilirsiniz.

tozlu-giyim-abiye-elbise-modelleri-2016 (4)

Kırmızı ve siyah bir bayanın dolabı için vazgeçilmez renklerdir. Klasik kısa bir elbiseyi simli yapısı ve omuzlardan sarkan tüllerle farklı bir görüntü sağlıyor. Bej tonlarında tercih edebileceğiniz ayakkabılar size daha aydınlık bir aura yaratacaktır.

tozlu-giyim-abiye-elbise-modelleri-2016 (5)

Mor tüllerle desteklenen bu elbise, deniz kenarında ve açık havada verilen davetlerde şık görünmenizi sağlayacaktır. Kapalı mekanlardaki davetlerde abartısız ve hafif yapısından dolayı bu elbise modelini tercih etmenizi pek tavsiye etmem. Biraz rüzgarda uçuşan kumaşın güzelliği ve sadeliği daha genç bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır.

tozlu-giyim-abiye-elbise-modelleri-2016 (6)

Tam anlamıyla bir balo elbisesi… Üst kısmındaki çiçek detaylarını etek kısmına taşıması ise klasik prenses model elbiseden farklı bir yapı kazanmasını sağlamış. Bu renk tonlarını giyerken fazla makyajdan uzak durmanız gerektiğini de hatırlatayım.

tozlu-giyim-abiye-elbise-modelleri-2016 (9)

Dantel ve güpür detayların ön plana çıktığı 2016 sezonunda her vücut ölçüsündeki bayanın rahatlıkla tercih edebileceği bu elbise modelini dolabınızda bulundurmanızda fayda var. Her an bir davet çıkabilir sonuçta hazırlıklı olmak lazım.

tozlu-giyim-abiye-elbise-modelleri-2016 (11)

Bu sezon omuzları açıyoruz. Düşük omuzlu bu balık elbise sezonun trendini yakalamak isteyen bayanlar için bir numaralı tercih olacaktır. Yırtmaç detaylı bu abiye elbiseyi giyerken kombinleyeceğiniz ayakkabıyı iyi seçin. Ayrıca saçınızı tek taraftan salarak veya dağınık topuz yaparak omzunuzu da kapatmamış olursunuz.

tozlu-giyim-abiye-elbise-modelleri-2016 (12)

Tül ve pul işlemeleriyle üst kısımda gösterişli bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyor. İki parçalı elbiselerin moda olduğu bu sezonda fazla iddialı olmak istemeyen bayanlar için iyi bir seçenek olacaktır. Yeşil tonları elbisenizi toprak tonu makyajla tamamlayabileceğinizi hatırlatmak isterim.

Yazımızda bulanan görseller tozlu.com sitesinden alınmıştır.

Detay :
Abiye Elbise

Leave a Comment