Tozlu Giyim Babet Modelleri 2016 - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Babet Modelleri 2016

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Eğer siz de gün boyu topuklu ayakkabı giydiğinizde yoruluyorsanız, gardırobunuzda Tozlu Giyim Babet Modellerine yer açın. Çünkü Tozlu Giyim Babet Modelleri hem eteklerle hem de pantolonlarla giyildiğinde son derece şık görünüyor. Üstelik babet ayakkabılar bu sezon çok moda. O kadar ki, çoğu kadın işte, sokakta hatta plajda giymek için farklı farklı Tozlu Giyim Babet Modelleri ediniyor.

Tozlu giyim babet modelleri (1)

Tüm gün ayakta olan bayanların en çok tercih ettiği ayakkabılar hiç şüphesiz deri babetlerdir. Ayakkabıda şık görünüş kadar rahatlık da çok önemlidir. Bunun için de son zamanlarda topuklu ayakkabılar rafa kalkarken yerlerini babetler aldı. Oldukça rahat olan deri babetlerin bayanlar tarafından beğenilerek kullanılmasından dolayı tasarımcılar da birçok farklı modelle karşımıza çıkıyor.

Tozlu giyim babet modelleri (2)

Yüzde yüz deri babetler ayak sağlığınız için çok önemli olmanın yanı sıra zamanla oluşabilecek deformitelere karşı da diğer türlerden çok daha dayanıklıdır. Deri sağlam bir şekilde üretime verildiyse o ayakkabı asla eskimez bunun için de deri ayakkabılara ömür biçilemez.

Bu sezon öne çıkan etnik desenli deri babetlerde ip bağcık yerini sadeliği bıraktı.

Tozlu giyim babet modelleri

Kırmızı ve kahverengi tonlarının ön plana çıktığı 2016 sezonunda abartıdan uzak ve sade olmak şıklığı getiriyor. Boncuk ve taşlardan uzak sade bir babet her zaman çok daha rahattır ve çok daha rahat kombinlenebilir.

Tozlu giyim babet modelleri (3)

Dolabımda pembe ve beyaz tonunu kombinleyebileceğiniz bu tatlı babet rahatlığı ve şıklığıyla ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz bir parça. Bahar ve yaz aylarında severek giyeceğiniz bu babet üst kısmındaki fileli modeliyle farklı bir görüntü sunuyor.

 

Yazımızda bulanan görseller tozlu.com sitesinden alınmıştır.

Detay :
Ayakkabı

Leave a Comment