Tozlu Giyim Çanta Modelleri - 2017 Yaz -2 - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Çanta Modelleri – 2017 Yaz -2

2 sene önce yazıldı.Yazar :

2017 yaz sezonunda çantalar çok renkli ve eğlenceli. Yerimizde duramadığımız, içimizin kıpır kıpır olduğu bu havalar çantalara da yansımış. Hasır modeller, tropik desenler, püsküller, çiçekler ve cıvıl cıvıl renkler ve daha birçoğu.. Hadi hep beraber inceleyelim hangi modeller ön planda.

Modayı takip etmenin en iyi yolu bizi takip etmek unutmayın 🙂 Sonrasında tozlu.com u da ziyaret etmeyi unutmayın.

Büyük çantaların yerini daha küçük çantalar alıyor bu sezon. Cüzdan formundaki bu küçük çantalar, cıvıl cıvıl renkleri, çiçek ve etnik desenleri, zincir ve dikiş detaylarıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Fazla eşya bulundurmayı sevmeyen ve minimalist tarzı benimseyenler için oldukça popüler.

Ee bu yaz eğlenceli geçecek demiştik değil mi? O zaman ilginç yazılar ve grafitilerle süslü bu çantalardan bir an önce edinmeliyiz.

Baskılı çanta modelleri hayatımıza geçen sezon hızlı bir giriş yaptı. Aynı şekilde bu yaz da elimizden düşürmediğimiz bu baskılı çantalar hayatımıza çiçek baskılı modellerle girdi. Bu sezon ise aplike modeller yükselişte.

2017 yaz sezonunda tasarımcılar hayvan derilerinden de ilham aldı. Dikdörtgen formlu leopar baskılı çanta modellerinin yanı sıra sahte hayvan tüylerinden olan bu çanta da gece dışarı çıkarken farklı bir etki oluşturmanızı sağlayacaktır. Ayrıca bu sezon ön plana çıkan bir diğer hayvan baskılı model de zebra derisi.

 

Bizi takip etmeye devam edin 🙂

Detay :
Çanta

Leave a Comment