Tozlu Giyim Çanta Modelleri - 2017 Yaz - 4 - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Çanta Modelleri – 2017 Yaz – 4

2 sene önce yazıldı.Yazar :

Yaz sezonu sona ermeden, sezonun trendlerini sizler için derlemeye devam ediyoruz..

Çantalarda görmeye alıştığımız zımba detayları bu sezon da moda. Fakat bu yaz sezonuna hızlı giriş yapan ve ellerden düşürmediğimiz bir diğer model de hiç şüphesiz üstüne çengelli iğneler, broşlar, yamalar gibi farklı aksesuarlar eklenen çantalar. Unutmayın bu yaz eğlenceyi çantalarımızda taşıyoruz.Ayrıca siz de çantalarınıza yapacağınız ufak dokunuşlarla kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Hasır çanta denince akla hemen plaj geliyorsa yanılıyorsunuz. Çünkü bu yaz elbiselerinizle kombinleyebileceğiniz en güzel modellerden biri bu bu hasır çantalar. Hasır çanta modellerinin bu sezonun diğer trendleriyle, örneğin tahta zincirlerle veya pastel renklerle birleşimi ise gerçekten harika olmuş. Genelde büyük formlarını gördüğümüz bu modelin, küçük formları da bence çok kullanışlı.

Küçük formlu çanta modellerimiz için Tozlu Giyim Çanta Modelleri-2017 Yaz-2 yazımıza bakabilirsiniz 🙂

Bu yaz zıt renklerin uyumunu sık sık görüyoruz. Adeta eski filmleri hatırlatan bu pastel ve çatışan renklerin ve eğlenceli görsel tasarımların kullanıldığı bu çantalar çok kullanışlı. Neden mi? Çünkü hem içindeki renklerden biriyle hem de beyaz, ekru gibi sade renklerle rahatlıkla kombinlenleyebilirsiniz. Bu renkler sayesinde etrafınızdakiler gözlerinizi sizden alamayacak 🙂

 

Sezonun trendlerini öğrenmek için bizi takip edin 🙂

Detay :
Çanta

Leave a Comment