Tozlu Giyim Çanta Modelleri - 2017 Yaz - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Çanta Modelleri – 2017 Yaz

2 sene önce yazıldı.Yazar :

Bildiğiniz gibi 2017 İlkbahar- Yaz sezonu defileleri çok renkli ve hareketliydi. Farklı aksesuarlar, ilgi çekici detaylar bu yaz sezonuna damga vurdu. Baskılı ve eğlenceli çanta modelleri artık tüm mağaza vitrinlerini süslüyor. Anlaşılan tercih yapmak oldukça zor olacak.

tozlu.com dan seçtiğimiz birbirinden şık ve trend çanta modellerine gelin beraber bakalım.

Tozlu Giyim Çanta Modelleri

Tozlu Giyim Çanta Modelleri

Tozlu Giyim Çanta Modelleri

Başta dore ve lame renkleri olmak üzere metalik renklerin ışıltısını yanımızda taşımak son birkaç sezondur trend listesinde baş sıralarda. Bu sezonun yeniliği ise metalik renklerin pastel renklerle birleşmesi. Yazın bu güneşli günlerinde aksesuarlarda ışıltıya sıkça rastlayacağız. Renkler her zaman enerji verir, kendinize güvenin ve ışıltınızı bu çantalarla yansıtın.

Tozlu Giyim Çanta Modelleri

Tozlu Giyim Çanta Modelleri

Tozlu Giyim Çanta Modelleri

Püsküllü çantalar ve ceketler size de vahşi batı filmlerini anımsatmıyor mu? Ama hayal gücümüzü bu kadar zorlamadan da artık sokaklarda püsküllü modellerle modayı yakalayabiliriz.Geçtiğimiz sezon her aksesuarda sıkça gördüğümüz püsküller, bu sezonda da punk bir görünüme sahip olmak için metal parçalarla birleşiyor. Altın, gümüş ve bronz püsküllü bu çantalar son derece şık ve bir o kadar asi duruyor.

tozlu.com da trendleri incelemeye devam edeceğiz. Bizi takip edin 🙂

Detay :
Çanta

Leave a Comment