Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2017 Yaz - Rengimiz Pembe - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2017 Yaz – Rengimiz Pembe

2 sene önce yazıldı.Yazar :

Neşe ve mutluluk veren bir etkiye sahip olan pembe, aynı zamanda hayallerin ve aşkın rengidir. Belki de bu yüzden daha çok kadınlar tarafından sevilen ve tercih edilen bir renk olmuştur. Saflığı ve temizliği çağrıştırır. Sakinleştirici ve rahatlatıcı bir etkisi vardır çevresine.

Pembe tatlı, güzel, romantik, yumuşak, sakız tadında bir renktir. Aynı çiçekler ve pamuk şeker gibi. Aşkı ve romantizmi çağrıştırır pembe. Parlak pembe, fuşya tonları oyuncul bir hareketlenme yaratırken, toz pembe ve somon tonları nazik ve yumuşak davranışı simgeler.

Tozlu Giyim Elbise Modellerinden sizler için yazın bir diğer rengi pembeyi seçtik. Daha fazla elbise seçeneği için tozlu.com u ziyaret edebilirsiniz.

Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2017 Yaz - Rengimiz Pembe

2017 yaz sezonunun iddialı parçalarından biri pötikare desenli elbiseler. Bu elbise modeline bir de eğlenceli baskılar eklenince ortaya gençlerin severek giyeceği bir elbise çıkmış. Hem eğlenceli hem de spor duruşuyla bu elbiseyi günlük hayatta buluşmalarınızda veya alışverişe çıkarken severek giyeceksiniz.

Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2017 Yaz - Rengimiz Pembe

Bu sezon hayatımıza giren bir diğer elbise modeli de bu maxi boy belden bağlamalı gömlek elbiseler. Yarım kollu ve kolsuz seçenekleri var üstelik. Pembenin en tatlı tonlarını taşıyan bu elbiselerle yazın hafifliğini üstünüzde taşıyacaksınız.

Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2017 Yaz - Rengimiz Pembe

Boyuna çizgili bu deseni eminim bir çoğunuz vitrinlerde ve sokaklarda, eteklerde, tulumlarda ve şortlarda görmüştür. Maxi boy bu gömlek elbiselere de son derece yakışan bu desen sizi daha uzun ve zayıf gösterecektir unutmayın. Ama fazla abartılı ve renkli aksesuarlarla kombinlememeye dikkat edin.

Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2017 Yaz - Rengimiz Pembe

Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2017 Yaz - Rengimiz Pembe

Yakasında bulunan etnik motifler, elbiseyi hem sıradan ve düz bir elbise olmaktan kurtarmış hem de şık bir görünüm katmış. Sandalet veya babetlerle kombinleyebileceğiniz gibi topuklu ayakkabı ve portföy bir çantayla da tamamlayarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

2017 yaz sezonundaki en trend çanta modelleri için Tozlu Giyim Çanta Modelleri – 2017 Yaz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2017 Yaz - Rengimiz Pembe

İp askılı önü dantel detaylı bu fuşya elbiseyi içi cıvıl cıvıl olan herkes çok beğenecek. Bel kısmındaki taşlı kemer detayı sizi daha ince gösterecektir. Bu şık kemer detayıyla uyumlu lame bir topuklu ayakkabı ve portföy çantayla gece şıklığı elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu sezon trend olan şık elbise-beyaz spor ayakkabı kombinini de iddialı bayanlara öneriyorum.

İnstagram ve facebook adreslerimizi de takip etmeyi unutmayın 🙂

Detay :
Üst Giyim

Leave a Comment