Tozlu Giyim Elbise Modelleri İlkbahar 2016 - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Elbise Modelleri İlkbahar 2016

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Tozlu Giyim elbise modelleri ile sizlere şık ve ucuz giyinmenin formülünü veriyor. Tozlu Giyim Elbise Modelleri ile artık herkesten farklı olmak o kadar da pahalı değil.Kısa süre içerisinde büyük ilgi çeken Elbise Modellerini size sunuyoruz.

Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2016 1 3

Simli elbiselerin ışıltısından vazgeçemeyen kadınlar için için bu kısa elbise çok iyi bir tercih. Genelde uzun olarak gördüğümüz simli elbise kısa olarak da çok şık bir görüntü oluşturuyor. Altına giyebileceğiniz lame ayakkabılarla ve gümüş sarkan küpelerle ışıkların altında parlamanızı sağlayacaktır.

Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2016 1 4

Bu sezonun en sevilen rengi fuşya ve mavi tonları. Mavi ve beyazın birlikteliği bana her zaman yazı çağrıştırır sizce de öyle değil mi ama. İnce kemeri ve dirsek seviye kollarıyla tam bir bahar elbisesi.

Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2016 1 5

Mavinin tonlarının ve pastel renklerde çiçeklerle bize baharın gelişini müjdeleyen bu gömlek elbise bu sezon en çok tercih edilen elbise modellerinden. Kolları kıvırarak ise hem daha cool hem de spor bir görüntü elde edebilirsiniz. Spor ayakkabı ve babetle rahatlıkla tamamlayabileceğiniz bu elbise için uygun ayakkabı seçeneklerini tozlu.com adresinden bulabilirsiniz.

Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2016 1

Baharla beraber mezuniyet ve düğün sezonu da başlıyor. Özellikle gençlerin rahatlıkla tercih edebileceği bu elbise modeli bu sezonun omuzları açma trendini takip eden herkesin büyük beğenisini kazanacaktır. Her ortamda rahatlıkla giyebileceğiniz kısa siyah elbiselerden dolabınızda mutlaka bulundurmalısınız.

Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2016 6

Siyah ve beyazın uyumunu farklı deseniyle sunan bu elbiseyi günlük kullanımda veya gece davetlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bilinen standart desenlerden sıkılanlar ve farklı bir tarz yakalamak isteyen kadınların büyük beğenisini kazanan bu elbiseyi kullanım alanınız tamamen size ve ayakkabı makyaj seçiminize kalmış.

 

Yazımızda bulanan görseller tozlu.com sitesinden alınmıştır.

Detay :
Abiye Elbise

Leave a Comment