Tozlu Giyim Günün Kombin Önerisi 1 - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Günün Kombin Önerisi 1

2 sene önce yazıldı.Yazar :

Tozlu Giyim ürünlerinden oluşturduğumuz günlük kombin önerilerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bugünkü konseptimiz pazartesi sendromu yaşayan herkes için. Haftaya güzel başlamanın en iyi yolu bence renkli başlamaktır. Her yaz olduğu gibi beyaz ve krem renkli elbiseler bu yaz da çok moda. Tabiki en sık kullandığımız tamamlayıcı rengimiz de mavi. İş yerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu kombin, arkadaşlarınızla olan buluşmalarınızda da sportif şıklığı yakalamanızı sağlayacaktır.

Sadelikten yana olanlar için yazın ilk seçenek beyaz, mavi, sarı ve turuncu gibi doğanın yazın bize sunduğu renkler olmalıdır. Çiçek desenli bu elbiseyi yine en sade şekilde tamamlayabilmek için biz sizler için maviyi seçtik. Öncelikle her zaman çanta ayakkabı uyumu sağlamamız gerektiğini unutmamalıyız. Bunun yanı sıra desenli elbiseleri sade aksesuarlarla kombinleyerek elbiseyi ön plana çıkarabiliriz. Aynı şekilde desenli aksesuarlarımızı ön plana çıkarabilmenin en iyi yolu da sade kıyafet seçimleri. Bununla ilgili de önümüzdeki günlerde önerilerde bulunacağız.

Her gün tozlu.com dan seçtiğimiz ürünlerle ve sizler için oluşturduğumuz yepyeni kombin önerilerimizle sizlerle olacağız.. Bizi takip etmeye devam edin 🙂

Leave a Comment