Tozlu Giyim Kırmızı Abiye Modelleri 2016 - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Kırmızı Abiye Modelleri 2016

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Tozlu Abiye denince ilk akla gelenlerin başında olan Kırmızı Abiye Modelleri dikkatleri üstünüze çekmek istediğinizde giyebileceğiniz tek elbisedir.

Kırmızı riskli bir renk olduğu için giyilecek elbisenin modeli oldukça önemlidir. Doğru parçalarla birleştirildiğinde kırmızı renk mükemmel bir seçim olabilir.

Tozlu Giyim Abiye Modelleri 2016

Kırmızı Abiye Modelleri ile hem dikkatleri çekebilir hem de elbisenizin modelini ön plana çıkartmak için harika bir seçim yapmış olursunuz.

tozlu abiye

Boyundan bağlamalı bu kırmızı abiye elbise, bel kısmındaki zarif gold kemeriyle belinizi olduğundan daha ince gösterecek ve size gold aksesuarları rahatlıkla kullanma imkanı sağlayacaktır. Bileklik ve küpe ile tamamladığınızda tam bir bütünlük sağlayabileceğiniz bu elbise modelini kapalı ve açık mekanlardaki davetlerde giyebilirsiniz.

tozlu abiye

Ön kısmındaki asimetrik deseniyle bu abiye elbise modeli ve kesimiyle tam anlamıyla klasik bir elbisedir ve her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken bir elbisedir.

Tozlu giyim abiye modelleri (7)

Işıltıyı seven kadınlar için simli elbise modellerini de tozlu.com adresinden bulabilirsiniz.

Tozlu giyim abiye 2016 3

Yakasındaki taşlı işlemeleri sayesinde gece davetlerde koyu makyaj yaptığınızda abartılı bir görüntü oluşmamasını sağlıyor.

Tozlu giyim abiye 2016 4

Boyundan başlayan ve eteklere kadar inen tüllerle enerjik ve hareketli bir görüntü oluşturan bu elbise bel kısmındaki çiçekli kemer detayıyla da birleşince bize adeta baharın gelişini müjdeliyor gibi. Sıcak bahar ve yaz akşamlarında açık mekanlardaki davetlerde rahatlıkla giyebileceğiniz bu abiye elbisenin tülleri rüzgarda hafifçe uçuşurken siz de dikkatlerin üzerinizde olmasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Tozlu Giyim Abiye Modelleri 2016 3

Simli yaka ve kollarıyla ışıltıyı belli noktalarda toplayan bu balık kesim abiye elbise sade ve abartısız bir topuzla sizi gecenin en şık kadını yapacaktır.

Tozlu Giyim Abiye Modelleri 2016 2

Yaka detayı sayesinde bu sefer de aksesuar seçimimizi gümüşten yana kullanıyoruz. Arka kısımdaki kurdele ve tülle adeta bir kuyruklu elbise havası oluşturuyor.

Tozlu giyim abiye modelleri (3)

Asimetrik güpür detaylı bu abiye elbise çoğu kadının da bildiği gibi aslında hileli elbise modellerinden biri. Dikkatinizi farklı noktalara odakladığı için sizi olduğundan daha ince gösterecek bu elbiseyi bordo bir rujla tamamlayarak şıklığınızı garantileyebilirsiniz.

 

Yazımızda bulanan görseller tozlu.com sitesinden alınmıştır.

Detay :
Abiye Elbise

Leave a Comment