Tozlu Giyim Siyah Abiye Elbise Modelleri 2016 -2 - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Siyah Abiye Elbise Modelleri 2016 -2

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Son zamanlarda birbirinden şık modelleriyle siyah abiye elbiseler göz kamaştırmaya devam ediyor. Siyah bir elbisenin şık ve asil görünmeye yardımcı olması,
Çok farklı ayakkabı ve çanta modelleriyle rahatlıkla kombinlenebilmesi,
Kusurları kapatarak zayıf görünmenizi sağlaması,
Değişik modelleriyle her davete uyum sağlayabilmesi nedeniyle her bayanın dolabında cankurtaran simidi gibi mutlaka siyah bir elbisesi olmalıdır. Siz de hemen Tozlu.com’u ziyaret ederek zevkinize uygun siyah abiye bir elbiseye sahip olabilirsiniz.

2016 sezonunun modası tül detaylarının hakim olduğu siyah elbise modellerinden en çok tercih edilenleri Tozlu Giyim sizler için araştırdı.

tozlu-giyim-siyah-abiye-elbise-2016 (3)

Ne giyeceğim derdinden bizi kurtaran en önemli parça şüphesiz ki siyah mini elbiseler. Gençlerin düğün ve mezuniyetlerde rahatlıkla giyebileceği bu elbise modeli tek omzundaki tül detayıyla da farklılık yaratıyor. Üst kısmındaki pırıltılı yapısı sayesinde şık görünmenizi sağlayacak bu elbise unutmayın ki kesimi sayesinde de fazla kilolarınızı da ustaca gizleyecektir.
tozlu-giyim-siyah-abiye-elbise-2016 (8)

2 parça elbiselerin popüler olduğu 2016 yazında, bel kısmında tül detayının olduğu bu elbise bayanların en çok tercih ettiği modellerden biri.

tozlu-giyim-siyah-abiye-elbise-2016 (4)

Pırıltılı üst kısmı tamamlayan tül etek ve etek uçlarındaki dantel detayıyla şık bir görüntü sağlayabilirsiniz. Ayrıca 2016 sezonunun trendlerini birleştiren bu model sizi olduğunuzdan daha ince gösterecek emin olun. Küçük bir gümüş küpeyle kombinlemeniz yeterli olacaktır.
tozlu-giyim-siyah-abiye-elbise-2016 (9)

Yine bel kısmında tül detayı olan bu elbise modeli kısa etek boyu ve ve kesimiyle size daha fazla yerde kullanma olanağı sağlayacaktır. Gece rahatlıkla kullanabileceğiniz bu elbiseyi aynı zamanda deri ceket, metal takılar ve spor veya makosen ayakkabıyla kombinleyerek gündüz saatlerinde şıklığı yakalayabilirsiniz.

tozlu-giyim-siyah-abiye-elbise

2016 yazının 2 parçalı elbise modasını farklı bir şekilde yorumlayan bu elbise dantel detaylarıyla oldukça şık bir görüntü sunuyor. Bu sezon bayanların en çok tercih ettiği detay olan dantelin sonbahar-kış sezonunda da yerini koruması bekleniliyor.

tozlu-giyim-siyah-abiye-elbise (2)

Simli bakır siyah bu elbise modeli boyun kısmından sarkan tüllerle, geçtiğimiz yaz sezonu hayatımıza hızlı bir giriş yapan önü kısa arkası uzun elbise modasına da farklı bir bakış açısı getirmiş. Hatırlatmakta fayda var hareketli parçalar her zaman dikkati farklı noktalara dağıtabildiği için fazla kilo ve kusurları gizlemede de birebirdir.

 

Yazımızda bulanan görseller tozlu.com sitesinden alınmıştır.

Detay :
Abiye Elbise

Leave a Comment