Tozlu Giyim Siyah Abiye Modelleri 2016 - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Siyah Abiye Modelleri 2016

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Özel bir gece yada düğün, nişan için şık bir abiye elbise almayı planlıyorsanız, Tozlu Giyim Siyah Abiye Modelleri her zaman bir klasiktir.
Tozlu Giyim Siyah Abiye Modelleri farklı mekanlarda ve mevsimlere uygun şık bir görünüm yaratmak için en uygun seçimdir.

Tozlu giyim abiye modelleri (1)

Simli tül detaylı bu kısa elbise gece ışıldamanızı sağlayacaktır. Bel kısmında daralan ve üste oturan bu model beli ince olan bayanlar için en uygun kesimdir. Elbisenin gösterişli yapısını geride bırakmaması için takı kullanımından kaçınmanızı tavsiye ederim. Dağınık topuz ve hafif kırmızı tonlarda bir makyajla tamamladığında oldukça feminen bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Tozlu giyim abiye modelleri (2)

Bu sezonun en beğenilen detaylarından olan tüller eteklere adeta hafiflik ve hareket katıyor. Yaz akşamlarında özellikle açık havalardaki davetlerde sizi gecenin en havalı ismi yapacaktır.

Tozlu Giyim Abiye Modelleri 2016 1

Omuz ve yan kısmındaki siyah taşlarla işlenen bu model aslında göz yanıltan ve daha ince görünmenizi sağlayan modellerden biridir. Dolabınızda bu tarz modellerden birini mutlaka bulundurun. Kurtarıcı olabiliyorlar.Tozlu Giyim Abiye Modelleri 2016 4

Tozlu giyim abiye modelleri 2016(6)

Tül detayının trend olduğu bu sezonda kadınlar tarafından en çok tercih edilen modellerden birisi de kesinlikle bu. Mini elbiselerin tüllerle uzatıldığı, bilinen modellerden farklı bir yoruma sahip olan bu elbise gece ve davetlerde şık görünmenizi garantileyecektir.

Tozlu giyim abiye modelleri 2016(11)

Üst kısmındaki payetlerle ışıltılı bir yapı kazanan bu kısa elbise, etek kısmındaki tüllerle de hareketli ve enerjik bir görüntü sağlıyor. Özellikle genç kızların büyük beğenisini kazanan bu elbise balo ve partiler için çok iyi bir tercih olacaktır. Işıltının önüne geçip dikkat dağıtmaması için fazla ve abartılı takılardan uzak durun.

Tozlu giyim abiye modelleri 2016(13)

Omuz ve bel bölgelerinden pencereli bu elbise standart modellerden sıkılan ve farklılık arayan kadınlar için birebir.

Tozlu giyim abiye modelleri 2016(12)

Tozlu giyim abiye modelleri 2016(15)

Simli balık model bu uzun abiye elbise geniş ve yakası ve tüllü omuz kısmıyla çok zarif bir görüntü oluşturuyor. Kadınların beğenerek giydiği bu elbise modeli gece ışıkların altında ışıldamanızı sağlayacaktır. Yaka detayını kapamamak için kolye kullanmamanızı bunun yerine takı tercihinizi sarkan küpelerden yana yapmanızı tavsiye ederim.

 

Yazımızda bulanan görseller tozlu.com sitesinden alınmıştır.

Detay :
Abiye Elbise

Leave a Comment