Tozlu Giyim Tesettür 2017 Sonbahar Eşarp Modelleri - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Tesettür 2017 Sonbahar Eşarp Modelleri

2 sene önce yazıldı.Yazar :

Sonbaharın gelmesiyle beraber pembe, açık mavi, sarı gibi yaz renkleri yerlerini yeşil, kahverengi ve bordo gibi renklere bıraktı. 2017 sonbahar tesettür modasında en sık göreceğimiz modeller ise çiçek desenleri, geometrik desen ve çizgiler. Vizon ve krem renkleriyle tamamlanan sonbahar renklerini kombinlemek de çok kolay olacaktır.

Tozlu Giyim olarak 2017 sonbahar tesettür modasının trendlerini sizler için derledik.. 🍂

 

Yeşil üstüne renkli çiçek motiflerinin bulunduğu bu eşarp bu sezon vitrinlerde en sık göreceğiniz modellerden. Renklerin koyu tonlarının tercih edildiği bu eşarp, size kombin konusunda da çok fazla seçim yapabilme hakkı veriyor.

 

Bordo renginin kremle uyumu gerçekten çok hoş durmuş. Alt kısımlarda kahverenginin de kullanıldığı bu eşarp, üstündeki motifler sayesinde spor bir görünüm de sağlıyor.

 

İri çiçek desenleri olan bu eşarp kırmızı ve yeşil gibi canlı renklerin hakim olması ve siyah zemini sayesinde hem sonbahar hem de kış ayında severek kullanabileceğiniz bir model. Günlük spor bir görünümü olan bu eşarp, örneğin mor bir abiye elbiseyle kullanıldığında da son derece şık duracaktır.

 

Yine hem günlük hem de gece şıklığınızı tamamlamada kullanabileceğiniz bir model. Abartılı desenler sevmeyenler ve sadelikten yana olan tüm bayanlar rahatlıkla tercih edebilirler.

 

Ekru ile birleşen yeşil ve üstünde bunu tamamlayan renkli çiçekler. Sonbaharın gelişini anlatan bir tablo gibi değil mi? Hem abartısız hem de son derece şık olan bu eşarp şıklığından ödün vermeyen bayanların dolaplarında bulundurması gereken bir model. Birçok renkle rahatlıkla kullanabileceğiniz bir eşarp ayrıca.

 

Kahverengiyi en iyi tamamlayan rengin krem olduğunu zaten biliyoruz. Birbirinize dik kesişen çizgi deseniyle bu eşarp son derece spor bir görüntü oluşturmuş. 2017 sonbaharında bu deseni çok sık göreceğiz unutmayın..

 

2017 sonbaharı başladı.. Önerilerimiz ve yepyeni trend raporlarımız için bizi takip etmeye devam edin 😉

 

Detay :
Eşarp

Leave a Comment