Tozlu Giyim Tesettür Elbise Modelleri 2016 Yaz - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Tesettür Elbise Modelleri 2016 Yaz

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Yaz geldi havalar ısındı, dışarı çıkmanın tam zamanı. Yaz aylarının gelmesiyle beraber sadece doğa değil elbiseler de çiçek açtı. 2016 yaz sezonunda daha feminen ruhu yansıtan renkler ön planda. Bayanlar arasında en çok tercih edilenler soft renkler olurken gençlerin beğenisini fuşya, mint yeşili ve mavi kazanmış durumda.

Yazın binbir rengini barındıran tesettür elbise modellerini tozlu.com da bulabilirsiniz.

tozlu-giyim-tesettur-2016-yaz (2)

Etnik desenleriyle içinde birçok rengi barındıran bu elbise kemeri ve bilek bölgesindeki mor renkle, elbisedeki pembe tonunu ön plana çıkarıyor. İçindeki bir renkle kolaylıkla kombinleyebileceğiniz bu tesettür elbiseyi gündüz dışarı çıkarken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

tozlu-giyim-tesettur-2016-yaz (1)

Kot her sezon gençlerin vazgeçilmezi olmuştur. Bu elbise modeli ise etek kısmındaki renklerle yazın modasına uygun hale gelmiş. Sıradan kot elbiselerden sıkılan tüm bayanların beğenisini kazanacağına eminim.

tozlu-giyim-tesettur-2016-yaz (6)

Belki de 2016 yaz modasını en güzel şekilde şekilde gösteren bu elbise pembe ve mavinin uyumunu en güzel şekilde kullanıp çiçek desenleriyle tatlı bir yaz esintisi oluşturmuş. Yaka ve bilek kısımlarında da etekteki desenin bulunması bluz etek gibi görünmesini önleyip elbiseye bir bütünlük sağlamış. Nude bir topuklu ayakkabı ve çantayla kombinlediğinizde de gece davet ve düğünlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu elbise modeli hem gece hem de gündüz için vazgeçilmez parçanız olacaktır.

tozlu-giyim-tesettur-2016-yaz (3)

Beyaz asla modası geçmeyecek bir renktir ve uygun aksesuarlarla tamamladığınızda istediğiniz ortamda giyebileceğinizi unutmayın. Her bayanın dolabında mutlaka bulunması gereken bu parça son anda ortaya çıkan davetler için hayat kurtarıcı olacaktır.

tozlu-giyim-tesettur-2016-yaz (4)

Mürdüm rengindeki bu elbise siyah dantel detayları ve siyah kemeriyle günlük fakat şık bir görünüm sağlıyor.

tozlu-giyim-tesettur-2016-yaz (5)

Soft renklerin hakim olduğu 2016 yazının en çok tercih edilen parçalarından biri olan bu elbiseyi hem gündüz hem gece rahatlıkla kullanabilirsiniz.

tozlu-giyim-tesettur-2016-yaz (7)

Kırmızıdan vazgeçemeyenler de çok iyi bilirler ki en güzel tonu kesinlikle bordodur. Pileli eteğiyle bu elbise modeli bu sezon rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerin başında geliyor. Minik bir tavsiye: dolabınızda mutlaka beyaz, siyah ve kırmızı elbise bulunmalı.
tozlu-giyim-tesettur-2016-yaz (8)

Farklı kesimi ve önden düğmeleriyle şık bir görüntü oluşturan bu elbise daha çok gece tercih edebileceğiniz bir model. Size abartısız şıklık sağlayabilecek bu elbise modelini özel davetlerde ve toplantılarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Yazımızda bulanan görseller tozlu.com sitesinden alınmıştır.

Leave a Comment