Tozlu Giyim Tesettür Ferace Modelleri 2016 - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Tesettür Ferace Modelleri 2016

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Ferace, Osmanlı döneminde bayanların çarşaftan önce günlük yaşamda giydikleri elbisedir. Bazı yerlerde ferece diye de adlandırılan ferace, günümüzde birçok bayanın rahatlığından dolayı tercih ettiği bir tesettür giyim ürünüdür. 20. yüzyılın başlarına kadar kullanılan feraceler, son yıllarda kullanımı artan bir tesettür elbise çeşididir. Sade ve düz olan ferace modellerinin yanı sıra, son zamanlarda işlemeli ve modaya uygun ferace çeşitleri ön plana çıktı.

Tozlu Giyim Tesettur Ferace Modelleri 2016 1

Son yılların dış giyim modellerinden en çok tercih edilen kıyafetin ferace olması, markaların farklı seçenek ve modellerde ferace geliştirmelerini de beraberinde getirdi. Tozlu Giyim Tesettür Ferace üzerine çok sayıda modelin yer aldığı tesettür modasında, bu seneye özel modelleriyle ön planda duran bir marka da yine Tozlu giyim oldu. Tozlu Giyim Tesettür Ferace Modelleri  her sezon değişen modelleriyle en çok sevilen Tozlu giyimin yeni sezon modellerinde kapalı bayanların çok yakından takip edecekleri modeller yer alıyor. Önü düğmeli ferace modellerinin yoğun olarak göze çarptığı tozlu giyimde, yine farklı seçenek ve renkleriyle dikkatleri üzerine çeken farklı ferace modelleri de bulunuyor.

Tozlu Giyim Tesettur Ferace Modelleri 2016

Siz de hem şıklığından ödün vermek istemeyip hemde rahatlığı tercih edenlerden misiniz? O zaman iste bu feraceler tam size göre! Bol kesimi ve simetrik tasarımıyla bu yeni tozlu giyim feraceler kendinizi hem rahat hem zarif hissettirecek.

Tozlu Giyim Tesettur Ferace Modelleri 2016 2

Tozlu Giyim Tesettur Ferace Modelleri 2016 3

Tozlu Giyim Tesettur Ferace Modelleri 2016

Tozlu Giyim Tesettur Ferace Modelleri 2016-1

 

Yazımızda bulanan görseller tozlu.com sitesinden alınmıştır.

Leave a Comment