Tozlu Giyim Tesettür Kap Modelleri 2016 Kış - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Tesettür Kap Modelleri 2016 Kış

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Tozlu Giyimin 2016 kışı için tasarladığı kap modellerini incelemeye geçmeye ne dersiniz?
tozlu mor renkli kap
Tozlu’nun 2016 kış sezon modellerinden seçtiğimiz kışlık kap modeli hem rengi ile hemde modeliyle sizlerin beğenisini toplayacak. Renk olarak mürdüme çalan koyu mor modeli hem kış için uygun hem de eşarp yada şal modellerini iste tatlı bir kombin oluşturabileceğiniz renktir. Kuşak kullanmayı sevenlerin ise bu model ilk tercihleri arasında olacaktır.

tozlu lacivert kap
Bu seneki tesettür giyim modelleri arasında lacivert kap modelleri tesettür de çok rahatça kullanabileceğiniz renklerden biridir. Günlük hayatta kullandığımız jeans pantolonlarınızı lacivert kap modelleriniz ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.  Kaplarda  düğme yerine fermuar kullanmayı sevenlerden iseniz önden fermuarlı lacivert kap modeli tam sizin için seçilmiş diyebiliriz.

Tesettürde Kısa Kap Modelleri

diesre kap
Uzun kap modelleri yerinin kısa kap modellerini bırakmaya hazırlanıyor diyebiliriz. Kısa kapüşonlu kap modelleri Tozlu Giyim sitelerinden alabilirsiniz. Şemsiye taşımaktan hoşlanmayanların kapüşonlu kap modellerini tercih etmenizin ilk nedenleri arasında olabilir. Tasarımıyla biraz daha klasik hava yaratan kısa kap modellerini ofis ortamında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
tozlu tesettür kap

Detay :
Üst Giyim

Leave a Comment