Tozlu Giyim Uzun Elbise Modelleri 2016 Yaz - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Uzun Elbise Modelleri 2016 Yaz

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Yaz geldi havalar ısındı, pantolonların yerini elbiselerin alma zamanı geldi. Yeni sezonun canlı renklerdeki uçuş uçuş uzun elbise modellerini Tozlu Giyim Uzun Elbise Modelleri 2016 Yaz sizler için derledi.

tozlu-giyim-uzun-elbise-modelleri-2016-yaz (1)

Yaz sezonunun başlamasıyla bu yılın trend renkleri dolaplarımızdaki yerini aldı. Bu sezonun en çok beğenilen rengi nar çiçeği, pembe ve mavi tonları. Ve tabiki de kışın dolaplarımızdaki düz elbiselerin yerini de yazın vazgeçilmezi çiçek desenli elbiseler almaya başladı. Her ortamda rahalıkla kullanabileceğiniz bu maxi boy elbise modeli kusurlarını kapamak isteyen tüm bayanların da bir numaralı tercihi.
tozlu-giyim-uzun-elbise-modelleri-2016-yaz (2)

Narçiçeği ve lacivertin uyumunu en güzel şekilde bize gösteren bu bilek boy elbiseyi ister topuklu ayakkabı veya babetle kombinleyip şık bir görüntüye, isterseniz de rahat bir sandeletle spor bir görüntüye sahip olabilirsiniz.
tozlu-giyim-uzun-elbise-modelleri-2016-yaz (3)

Mavinin her tonunu barındıran bu elbise hafif bir makyaj ve rahat beyaz bir sandaletle tatil valizinin vazgeçilmezi olmaya aday. Topuklu ayakkabı ve küçük bir çantayla kombinlediğinizde ise tam bir yaz şıklığı elde edebilirsiniz.
tozlu-giyim-uzun-elbise-modelleri-2016-yaz (5)

Siyah astarın üstünde mavi dantel detaylı bu maxi boy uzun elbise akşam dışarı çıkarken rahatlıkla  tercih edebileceğiniz bir model.

tozlu-giyim-uzun-elbise-modelleri-2016-yaz (4)

Saks mavisinin sadece şık ortamlarda giyilebileceği algısını yıkan bu elbise ince kemer detayıyla her tür ortamda rahatlıkla giyilebilecek bir model. Benim önerim rahat bir topuz, omuzdan askılı küçük bir çanta ve şeftali tonu bir rujla yaz şıklığını en güzel şekliyle arkadaş buluşmalarında ve hatta düğünlere giderken gösterebilirsiniz.

Daha birçok model ve kombin önerisini Tozlu Moda sizler için sunmaya devam edecek. Takipte kalın..

 

Yazımızda bulanan görseller tozlu.com sitesinden alınmıştır.

Detay :
Abiye Elbise

Leave a Comment