Tozlu Giyim Uzun Kadife Elbise Modelleri 2016 -2017 - Moda Trend background img

Tozlu Giyim Uzun Kadife Elbise Modelleri 2016 -2017

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Kadife elbise modelleri son zamanların yükselen trendleri arasındadır. Moda dünyasında sık karşılaşılan kadife elbiseler , şıklığından ödün vermeyen zarif bayanların tercihleri arasındadır.  Ayrıca kadife kumaşlar, sıcak tutan bir kumaş türü olmasından dolayı kış mevsimlerinde daha çok tercih edilmektedir. Özel günlerinizde tercih edeceğiniz kadife elbisenizi kolay bir şekilde, uygun topuklu ayakkabı ve aksesuarlarla tamamlayarak şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Çünkü kadife elbiseler kolayca kombinlerinize uyum sağlayacaktır. İster işe giderken , ister özel bir davete giderken Tozlu Giyimden seçeceğiniz kadife elbise ile mükemmel görünmek sizin elinizde.

En Önemlisi de kadife elbisenin şık ve zarif duruşu nedeniyle vücudunuzdaki küçük kusurları rahatlıkla ortadan kaldıracaktır.Özel davetlerde tercihleriniz arasında mutlaka olmalıdır.  Katılacağınız bu davetlerde tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağından hiç şüpheniz olmasın. Düğün ve nişan törenlerinde şarap kırmızısı veya siyah renkli kadife bir abiye tercihi sizleri en şık bayanlardan biri yapacaktır.

Tozlu Giyim sizler için birbirinden güzel kadife elbise modellerini bir araya getirdi. Seçim yapıp beğendiğiniz elbiseyi almak size bir tıklama kadar yakın .

Tozlu Giyim dantel veya taş detaylı Uzun Kadife Elbise Modelleri oldukça revaçtaydı. Sizde böyle bir elbise edinebilirsiniz. Severek giydiğiniz sade bir kadife elbiseniz varsa kol ve yakasını taşlarla süsleyebilirsiniz.

tozlu-giyim-kadife-elbise-modelleri-6

tozlu-giyim-kadife-elbise-modelleri-1

Tozlu Giyim Uzun Kadife Elbise Modellerinde bordo, siyah ve kırmızı renklerini kullanmış. Kış akşamlarının ve soğuk günlerin özel parçası kadife elbiselerdir.
Oldukça şık ve gösterişli bir görünümü olan kadife elbiseleri, sıcak yaz günlerde giymekten kaçınmalısınız.

tozlu-giyim-kadife-elbise-modelleri-7

tozlu-giyim-kadife-elbise-modelleri-3

tozlu-giyim-kadife-elbise-modelleri-10

Detay :
Abiye Elbise

Leave a Comment