Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Beyaz Elbise - Moda Trend background img

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Beyaz Elbise

3 sene önce yazıldı.Yazar :

Her kadın için elbiselerin vazgeçilmez olduğu bir gerçek. Bazı elbiseler var ki mutlaka dolabımızdadır ve kurtarıcı parçadır. Küçük siyah elbiseler bu iş için biçilmiş kaftan olsalar da yaz gelince çoğunluk siyah gibi koyu renklerden kaçıyor. Bu yüzden siyah elbiselerin yerini yazın klasikleşmiş rengi olan beyaz renk alıyor ve küçük beyaz elbiseler yaz aylarının vazgeçilmezi oluyor.
4
Beyaz elbiseleri yazın tatilde, işte, davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kırmızı halıların da vazgeçilmezi olan bu elbiselerle katılacağınız tüm ortamlarda çabasız şıklık kavramını rahatlıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.
Rose Byrne
Özellikle 80’lerin en trend ürünü olan beyaz elbiseler farklı materyaller ve kumaşlarla yeniden dolaplarımızda yerini aldı. Dantel, file, şifon… Çoğu kumaş ve aksesuarla uyum sağlayan bu elbiselerle ofiste, kokteyllerde, hatta nikah törenlerinizde istediğiniz sade şıklığı çok kolay yakalayabilirsiniz.

Elbiseye karar verdikten sonra minik birkaç aksesuar dokunuşu ile tamamlayabilirsiniz. Dantel elbiselerin oldukça gündemde olduğu bu zamanlarda yine hiç eskimeyen parçalardan biri olan gladyatör sandaletler ile tamamlayarak bohem bir hava yakalayabilirsiniz.

Günlük kombinlerinizde daha spor kesim bir elbise tercih edecekseniz; babetler, sneakerslar ile kombinleyip hareketli aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz. Püskül detaylı çantalar, renkli kolyeler ya da göz alıcı tokalara sahip kemerler ile tamamlayabilirsiniz. Sıcak yaz akşamlarında klasik kesim beyaz elbiselerle çoğu davete gidebilirsiniz. Minik aksesuarlar ve el çantasıyla birlikle kullanacağınız ince bantlı yüksek topuklu ayakkabılar kıyafetinizi tamamlayacaktır.

Beyaz, her renk ile muhteşem bir uyum sergilese de küçük beyaz elbiselere en çok yakışan renkler, gold, gümüş ve rose gold. Küçük beyaz elbiselerinizi bu tarz metalik renklere sahip aksesuarlar, ayakkabılar ve çantalar ile gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.

Detay :
Moda

Leave a Comment